С много слънчево настроение, песни и танци премина съвместната инициатива "Готвим здравословно заедно" с Професионална гимназия по туризъм "Пенчо Семов". Големите учиници и децата от подготвителните групи приготвиха вкусни и полезни храни, а малките деца от първите и вторите групи им показаха колко много неща са научили за плодовете и зеленчуците. Благодарим на всички родители, които ни помогнаха за най-вкусната и сладка плодова изненада.