Децата от детска градина "Слънце" участваха в Карнавала и впечатлиха всички със своите красиви костюми, усмивки и много настроение.
С много радост и ентусиазъм децата танцуваха, пяха и заслужиха бурните аплодисменти за което бяха отличени с грамоти за своите прекрасни изпълнения.