В музей на хумора и сатирата" децата бяха посрещнати с "Добре дошли и отишли" типичен габровски поздрав. Те се запознаха с историята на габровския фолклорен хумор и се забавляваха в развлекателната зала "Град градина", където научиха нови неща, играха и пипаха различни експонати.