Днес в ДГ "Слънце" реализирахме една прекрасна инициатива с нашите родители!
Скъпи родители и приятели на ДГ "Слънце", с радост споделяме, че благодарение на Вашата активност, отдаденост и труд, успешно реализирахме инициативата за облагородяване на дворното пространство на нашата детска градина! Заедно засадихме нови цветя и растения, обновихме детските съоражения и създадохме още по-уютна и вдъхновяваща среда за игра и учене на децата.
Изказваме искрена благодарност на всички родители, които отделиха време, сили и материали, за да подкрепят нашата кауза! Вашият принос е безценен за развитието на социално-емоционалната среда и активния детски живот.
Продължаваме да вярваме, че с общи усилия създаваме по-добро бъдеще за децата ни!