С много вълнения и усмивки бъдещите първокласници от ДГ "Слънце", посетиха четвъртокласниците за да ги поздравят и да си разменят ръчно изработени мартенички. Малчуганите слушаха с голям интерес песните, приказките и легендите за Баба Марта, които им разказаха децата и учителите от СУ "Райчо Каролев".